Sorunsuz Bağlantı için www.sohbet-gruphepsi.blogspot.com sitesinden giriş yapınız.

1 Ocak 2012 Pazar

MilliPiyango.gov.tr Yılbaşı Çekilişi Bilet Sorguma Motoru

2012 Milli Piyango Yıl Başı Çekilişinde Biletinize İkramiye Çıkıp Çıkmadığını Uzunca Listelerden Bakmak Yerine Daha Kolay Bir İşlemle Milli Piyango Dairesi Başkanlığının Otomatik Bilet Sorgulama Sistemi ile Bilet Numaranızı Girip Biletinizin İkramiye Sonucunu Öğrenebilirsiniz.


Bilet Numarası Sorgulamak için "Bilet Sorgula" Linkine Tıklayınız.


2012 Milli Piyango Yıl Başı Çekilişi Sonucunu Tam Liste Halinde Görmek için
 "Milli Piyango Tam Liste" Linkine Tıklayın.

3 yorum:

inş seneye bize cıkar

g r numaralary nedir?biletin kenaryndaki yazılar...

Merhabalar,

Sitenizde emlakz.com isimli projemizin haber niteliğinde tanıtım yazısını yayınlamak istiyoruz. Eğer bu tür bir çalışmaya onay verirseniz tarafımıza dönüş yapmanızı rica ederiz.

İyi Çalışmalar

onurkahya6@gmail.com

Yorum Gönder

Yorumunuzu Yazmadan Önce Aşağıdan Yorum Kurallarını Okumanızı Tavsiye Ederiz. Kurallara Uymayan Yorumlar Yayınlanmicaktır... Saygılar

-Yorum Kuralları-
1-Yorumlarınız Konuyla Alakalı Olsun
2-Kötü İçerikli,Küfür,Ahlak Dışı veya Size Yakışmayan Kelimeler Kullanmayınız
3-Yazım Kurallarına Uygun Okunaklı ve Açıklayıcı Yorumlar Yazmanızı Umuyoruz
4-Sitemizde Yazılan Yorumlardan Site Yöneticilerimiz ve Sitemiz Kesinlikle Sorumluluk Altında Değildir... Yorumların Tamamı Yorumu Yazan Kişilerce Yayınlandığı için Mesuliyet Kabul Edilmemektedir.
5-Yorum Yazmanız İçin Google veya Blogspot Hesabınızın Olmasından Bahsediliyor... Şayet Hesabınız Kaydınız Yoksa Eğer Aşağıdan ADSIZ seçeneğini Seçerekte Yorumunuzu Anonim Olarakta Yazabilirsiniz.
6-Yorumunuzu Adsız Seçeneğini Seçerek Yazıp Gönderecekseniz Eğer Yorumun Sonuna Kendinizi Tanıtıcı Notlarda Bırakabilirsiniz Ad,Soyad Şehir,Yaş Öğrenim Durumu vb.
7-Surç-u Lisan Ettiysek Af Ola Sitemizde Sizi Ağırladığımız İçin Çok Büyük Bir Kıvanç ve Mutluluk Duymaktayız... Teşekkürler Grup Sohbet Ekibi...