Sorunsuz Bağlantı için www.sohbet-gruphepsi.blogspot.com sitesinden giriş yapınız.

14 Ağustos 2010 Cumartesi

Facebook Sohbet Kayıt Programı Nasıl Kullanılır

Facebook New Blog Chat Sitesi Sizin İçin Facebook Chat History Manager Programının Nasıl Çalıştığını Araştırıp Buldu...
Haberin Devamını Okuyarak Facebook Sohbet Sözlerinizi Konuşmalarınızı Uygulamalrınızı Günlük Haftalık Aylık Olarak İstediğiniz Şekilde Kaydedebileceksiniz Artık...


Facebook Sohbet Sitesinin Bu Haberi Şook Etkisi Yaratacak Bazda. Facebook'ta Konuştuklarınız Diğer Kişiler Tarafından Kayıt Altına Alınabilir.

Dikkatli Olun Facebook'ta Kendinizle ile ilgili Sırlarınızı Özel Bilgilerinizi Paylaşmayın...
Facebook'un Suyu Çıktı Diyenler Olabilir Bizde Blog Ekibi Olarak Size Katılıyoruz :)

Facebook sohbetlerinizi kaydedin
--------------------------------------------------------------------------------


Ünlü sosyal ağ Facebook’un en çok kullanılan bölümlerinden biri de sitede bulunan sohbet bölümü. Ancak MSN’de olduğu gibi bu sohbetleri rahat rahat kayıt altına almak istiyorsanız işte tam aradığınız program...
---------------------------------------------------------------------------
500 milyona yaklaşan üyesiyle Facebook dünyanın en büyük sosyal ağı. Site bu popülerliğini ise boşa harcamamak için elinden geleni yapıyor.


Kullanıcılarının online kalma sürelerini artırmak isteyen Facebook yöneticileri, sohbet bölümü gibi yeniliklerle insanların ilgisini çekiyor.(Sosyal Ağlar İngiltere'yi Zarara Sokuyor )
Sohbet penceresi aslında kullanıcılar için hoş bir jest olarak düşünülmüş olsa da sitenin üye sayısı düşünüldüğü zaman bu özellik en az Windows Live Messenger kadar iddialı bir yapıya sahip. ( Facebook-bilgileriniz-dagitiliyor-olabilir-22552.html">Facebook Bilgileriniz Dağıtılıyor Olabilir)


Facebook Konuşmalarınız Uçup Gitmiyecek


Ancak Facebook bu siteme uygun yeterli bir altyapı hazırlamadığı için diğer popüler sohbet programlarındaki kolaylıklara Facebook'dan ulaşamıyorsunuz.


Facebook sohbetteki konuşmalarını kayıt altına almak ve her istediğinizde tekrar okumak istiyorsanız, Chrome ve Firefox için tasarlanmış bu özel eklenti size tam aradığınız sonuçları verecek. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, Facebook Chat History Manager adlı bu programın nasıl kullanılacağını adım adım anlattı.


Facebook'un sohbet özelliğini ne sıklıkla kullanıyorsunuz? Siz bu programı kullanacak mısınız?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuzu Yazmadan Önce Aşağıdan Yorum Kurallarını Okumanızı Tavsiye Ederiz. Kurallara Uymayan Yorumlar Yayınlanmicaktır... Saygılar

-Yorum Kuralları-
1-Yorumlarınız Konuyla Alakalı Olsun
2-Kötü İçerikli,Küfür,Ahlak Dışı veya Size Yakışmayan Kelimeler Kullanmayınız
3-Yazım Kurallarına Uygun Okunaklı ve Açıklayıcı Yorumlar Yazmanızı Umuyoruz
4-Sitemizde Yazılan Yorumlardan Site Yöneticilerimiz ve Sitemiz Kesinlikle Sorumluluk Altında Değildir... Yorumların Tamamı Yorumu Yazan Kişilerce Yayınlandığı için Mesuliyet Kabul Edilmemektedir.
5-Yorum Yazmanız İçin Google veya Blogspot Hesabınızın Olmasından Bahsediliyor... Şayet Hesabınız Kaydınız Yoksa Eğer Aşağıdan ADSIZ seçeneğini Seçerekte Yorumunuzu Anonim Olarakta Yazabilirsiniz.
6-Yorumunuzu Adsız Seçeneğini Seçerek Yazıp Gönderecekseniz Eğer Yorumun Sonuna Kendinizi Tanıtıcı Notlarda Bırakabilirsiniz Ad,Soyad Şehir,Yaş Öğrenim Durumu vb.
7-Surç-u Lisan Ettiysek Af Ola Sitemizde Sizi Ağırladığımız İçin Çok Büyük Bir Kıvanç ve Mutluluk Duymaktayız... Teşekkürler Grup Sohbet Ekibi...