Sorunsuz Bağlantı için www.sohbet-gruphepsi.blogspot.com sitesinden giriş yapınız.

28 Mart 2011 Pazartesi

Geliyoo.com Arama Motoru Hakkında Detaylı Bilgi


Geliyoo.com ilk açıldığı günce sosyal medyada ciddi eleştiriler topladı, Google alt yapısını kullandığı iddia edilen Geliyoo.com, Alt yapısını ve tüm özelliklerini Beyaz Gazete’ye açıkladı.

Geliyoo.com Yekilileri ile yapılan görüşme sondasında karşılıklı olarak Geliyoo.com’un neler yapabileceği konusunda ve çalışmaları hakkında detaylıca bilgi aldık.

Geliyoo.com Kim Tarafından kuruldu?

Geliyoo.com Arama Motoru Buray Savaş Anıl tarafından Kuruldu ve yayına açıldı, ilk etapta yayınlanan eski haberle ilgili şunları soylemek istiyorum, hiç kimse şunu unutmasın ki değer verdiğiniz kişileri yanlış anlamaları için yargılayamazsınız, her ne kadar eleştirilere maruz kalmış olsanız dahi.

Geliyoo.com Hakkında yapılan ilk haberde bir kaç yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyorum; İlk olarak şunu söyleyebilirim, Hazır bir Script’in alt yapısında köklü değişiklikler yaparak Geliyoo.com Sitesini hayata geçirdik, bir çok kişinin bu işte emeği oldu, ve olmayada devam ediyor. 150 kişilik ekip olayına gelince elbetteki belki 150 belki 200 kişi fikirleri ile hazırladıkları programlar ile bu konuda bana yardımcı oldular, lakin 150 kişi bir araya gelipde bu arama motorunu hayata geçirmedik. Geliyoo.com Türkiye’ye ait şu ana kadar yapılmış ilk ve tek en gelişmiş teknolojiye sahip arama motorudur. Bunu hiç kimse inkar edemez. Her ne şekilde olursa olsun ve her ne koşulda yapılmış olursa olsun, unutulmaması gereken bir şey var ki Türkiye için ve halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yapıldı ve Google Bing Yahoo gibi Dev firmalarla karşı karşıya. Google Yahoo ve Bing yaşları itibariyle ve tecrübeleri itibariyle asla yarış edemeyeceğimiz siteler gibi adlediliyor, hangi Türk Evladına Korkmam yakışmış ki bize yakışsın? Ben sonuna kada Geliyoo.com için çalışmaya kararlıyım, bir kişi dahi kullanıyor olsa o kişi için yenilikleri hız kesmeden Türk Halkına sunmaya devam edeceğim.

Geliyoo.com un kendi altyapısı, kendi kontrol paneli ve kendine özgü bir database i mevcut, elbetteki milyarlarca siteyi data sında barındıran Google Bing ve Yahoo gibi değiliz, bu bahsettiğimiz yüksek kullanıcı kitlesine sahip siteleri de şu anki konumuna getiren yine bizleriz,hatalarını, açıklarını, sorunlarını yetkilileri ile paylaşarak forumlarda ve bir çok internet sitesinde bu siteleri yücelterek şu anki konumlarına sahip olmalarını da bizler sağladık, (Türk Halkı olarak) herşeyin en iyisine layık bir milletiz. Lakin çekememezlik ve ciddi oranda Gıybet ile kendimizi diğer ülkelerde yaşayan insanların gözünde küçük düşürerek halkımızın insanını uluslar arası platformda rencide ediyoruz. Bu ne için olursa olsun insanlık ayıbımız,hadi ordan be sende,şunu yaparak şöyle oldun, bunu yaparak adam mı oldun gibi laflar da cahil ve bir o kadar gereksiz insanların işidir. Kendisi bir noktaya gelememiş olan her insan bir diğerini kötüleyerek adından söz ettirmeyi erdem sanar ise, cahilliğinin bedelini er geç öder.

Ben ve değer verdiğin arkadaşlarım, benden yaşça küçük olan kardeşlerim ve herkes şunu bilsin ki bu yolda her ne olursa olsun sonuna kadar yürümeye kararlıyım. Her kim ki beni kötüleyerek yada hakkımda konuşarak, yapıcı eleştiri yerine asılsız ve bilinçsizce yorum yapıp beni rencide edicek cümleler sardeferde o kişiye ne bu cihanda nede ahirette Hakkımı Helal Etmiyorum. Allah’a havale ediyorum ben görmem bilmem ama Allah için kör nokta yoktur.

Not: Yazılarımız devam edicek gelişmelerden anında sizi haberdar edeceğiz.

Haberin Kaynağı: http://www.fedakarcomputer.com/?p=832

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuzu Yazmadan Önce Aşağıdan Yorum Kurallarını Okumanızı Tavsiye Ederiz. Kurallara Uymayan Yorumlar Yayınlanmicaktır... Saygılar

-Yorum Kuralları-
1-Yorumlarınız Konuyla Alakalı Olsun
2-Kötü İçerikli,Küfür,Ahlak Dışı veya Size Yakışmayan Kelimeler Kullanmayınız
3-Yazım Kurallarına Uygun Okunaklı ve Açıklayıcı Yorumlar Yazmanızı Umuyoruz
4-Sitemizde Yazılan Yorumlardan Site Yöneticilerimiz ve Sitemiz Kesinlikle Sorumluluk Altında Değildir... Yorumların Tamamı Yorumu Yazan Kişilerce Yayınlandığı için Mesuliyet Kabul Edilmemektedir.
5-Yorum Yazmanız İçin Google veya Blogspot Hesabınızın Olmasından Bahsediliyor... Şayet Hesabınız Kaydınız Yoksa Eğer Aşağıdan ADSIZ seçeneğini Seçerekte Yorumunuzu Anonim Olarakta Yazabilirsiniz.
6-Yorumunuzu Adsız Seçeneğini Seçerek Yazıp Gönderecekseniz Eğer Yorumun Sonuna Kendinizi Tanıtıcı Notlarda Bırakabilirsiniz Ad,Soyad Şehir,Yaş Öğrenim Durumu vb.
7-Surç-u Lisan Ettiysek Af Ola Sitemizde Sizi Ağırladığımız İçin Çok Büyük Bir Kıvanç ve Mutluluk Duymaktayız... Teşekkürler Grup Sohbet Ekibi...